BB-PWL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ste tu nový ?

4 posters

Goto down

Ste tu nový ? Empty Ste tu nový ?

Odoslať  Maxton25 Ne december 13, 2009 4:43 pm

Ste tu nový a neviete ako začať ? Predstavte sa našej - vašej komunite a napíšte pár riadkov o sebe... Vaše ciele, výkony, plány, s ktorými vám môžu ostatní pomôcť.
Maxton25
Maxton25

Počet príspevkov : 38
Join date : 12.12.2009
Age : 32
Bydlisko : Giraltovce

Návrat hore Goto down

Ste tu nový ? Empty Re: Ste tu nový ?

Odoslať  Maxton25 Ne december 13, 2009 7:27 pm

Tak zacnem,

pravidelne cvicim od januara 2009, dovtedy 2x dotyzdna s planom hrudnik biceps, chrbat triceps Very Happy, asi od oktobra 2008, no potom som si povedal ze som suchy jak lata, tak som nakupil vlockoch a mlieka a zacal s tym, neskor jak sa chodilo do Polska tak same tvarohy, tuniaky, pomohlo to dost, k tomu prvy protak Dessert 650g, som ho jedol 2 mesiace pici..... ale uz uz som si myslel ze som hovedo Very Happy , potom som kupoval hlavne stillmass

najblizsie ciele, no tak v doraste mam poslednu sancu na jar jak v kulturistike tak aj v powerliftingu, to je posledna sanca aj nieco vyhrat king , tak pojdem asi na M-SR v tlaku, dovtedy chcem dat 120kg na rawko (momentalne 112.5kg), a ked niekto pozicia dres tak aj 132.5kg cim by som sa aspon na Europu dostal ....

dost toho citam, cize keby mal niekto nejake otazky rad pomozem
Maxton25
Maxton25

Počet príspevkov : 38
Join date : 12.12.2009
Age : 32
Bydlisko : Giraltovce

Návrat hore Goto down

Ste tu nový ? Empty Re: Ste tu nový ?

Odoslať  2Dado1 St december 23, 2009 12:49 am

Volam sa Dano,zachvilu mam 18 a abstinujem uz asi treti rok s mensimi vykyvmi Smile .Vstupil som do poradne, aby som zo sebou nieco spravil.Bol som na tom velmi zle,no kamosi ma tahali s tej zbrndy.Teraz sa citim ovela lepsie.Ked som zacinal, bol som na obycajnom čučo vine,no teraz slapem kazdy druhy den na cole z Finska Wink Pil som tak ako kolega vyssie,s tym, ze to bolo tri krat do tyzdna,takze fajne rozbyty furtom. Very Happy Dost bolo srandy Smile nevem kedy som zacal ale dva roky to budu uz isto.Doteraz som cvicil bez doplnkov,v lete 2008 som mal gainer a kreatin a teraz mam opat kreatin,kedze sa mi vtedy osvedcil.Snazim sa jest co najkvalitnejsie,ale niekedy je to dost narocne.V podstate fungujem len na strave ak nepocitam kreatin,ktory mam asi tyzden.Tí, co ma poznaju vedia, ze to so mnou nevyzera boh vie ako,aj ked viem, ze strava robi divy,ale u mna to ide velmi pomaly,ale ako kazdy,snazim sa tak, ako sa len da.
Ciele by boli asi najskor nabrat na nejakych 85kg a aj viac,podla toho ako to na moju vysku ukaze.Takze este nejakych 7-8 kg Rolling Eyes Smile Toto by som chcel stihnut do marca 2010.
No a k tomu by som chcel aj zatlacit cez 100,potiahnut cez 160 a drepnut tiez okolo 150-160.
Snad sa to podari, a aj ked by to nevyslo do toho marca tak sa budem snazit makat tak aby to bolo co najskor Smile

2Dado1

Počet príspevkov : 15
Join date : 14.12.2009
Bydlisko : Giraltovce

Návrat hore Goto down

Ste tu nový ? Empty Re: Ste tu nový ?

Odoslať  Arny3113 Po január 04, 2010 3:26 pm

2Dado1 napísal:Volam sa Dano,zachvilu mam 18 a abstinujem uz asi treti rok s mensimi vykyvmi Smile .Vstupil som do poradne, aby som zo sebou nieco spravil.Bol som na tom velmi zle,no kamosi ma tahali s tej zbrndy.Teraz sa citim ovela lepsie.Ked som zacinal, bol som na obycajnom čučo vine,no teraz slapem kazdy druhy den na cole z Finska Wink Pil som tak ako kolega vyssie,s tym, ze to bolo tri krat do tyzdna,takze fajne rozbyty furtom. Very Happy Dost bolo srandy Smile nevem kedy som zacal ale dva roky to budu uz isto.Doteraz som cvicil bez doplnkov,v lete 2008 som mal gainer a kreatin a teraz mam opat kreatin,kedze sa mi vtedy osvedcil.Snazim sa jest co najkvalitnejsie,ale niekedy je to dost narocne.V podstate fungujem len na strave ak nepocitam kreatin,ktory mam asi tyzden.Tí, co ma poznaju vedia, ze to so mnou nevyzera boh vie ako,aj ked viem, ze strava robi divy,ale u mna to ide velmi pomaly,ale ako kazdy,snazim sa tak, ako sa len da.
Ciele by boli asi najskor nabrat na nejakych 85kg a aj viac,podla toho ako to na moju vysku ukaze.Takze este nejakych 7-8 kg Rolling Eyes Smile Toto by som chcel stihnut do marca 2010.
No a k tomu by som chcel aj zatlacit cez 100,potiahnut cez 160 a drepnut tiez okolo 150-160.
Snad sa to podari, a aj ked by to nevyslo do toho marca tak sa budem snazit makat tak aby to bolo co najskor Smile
dobre že ši stym švinstvom už prestal .....Smile) Very Happy
Arny3113
Arny3113

Počet príspevkov : 109
Join date : 12.12.2009
Age : 37
Bydlisko : Giraltovce

http://arspiman.estranky.sk

Návrat hore Goto down

Ste tu nový ? Empty Re: Ste tu nový ?

Odoslať  Bujak Po jún 14, 2010 2:38 pm

Cavte, volam sa David cvičim už skoro rok, mam 16 rokov a važim 70 kg, tlaknem 110 kg drepnem 120 kg a mrtvy tah 130 kg

Bujak

Počet príspevkov : 1
Join date : 14.06.2010
Age : 29
Bydlisko : Snina

http://www.power-sport.estranky.sk

Návrat hore Goto down

Ste tu nový ? Empty Re: Ste tu nový ?

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.